Kursy PADI

PADI

PADI Seal Team

PADI Seal Team zachcą dzieci do nauki nurkowania
i zabawy pod woda. Program PADI Seal Team jest ekscytującym wprowadzeniem do Świata nurkowania. Program ten daje dzieciom możliwość pływania pod wodą i doświadczenia przygody, odkrycia i dreszczyku emocji.
Dostarcza również rodzicom i opiekunom zorganizowany program, pozwalający ich dzieciom na rozwijanie umiejętności, nauki o życiu podwodnym i dający dużo dobrej, prawdziwej zabawy.
Program odbywa się tylko na basenie pod bezpośrednim nadzorem instruktora. Dziecko zostaje członkiem PADI Seal Team po ukończeniu pierwszych pięciu Podwodnych Misji, które są odpowiednikiem umiejętności basenowych z pierwszego modułu kursu Open Water Diver. Członkostwo w PADI Seal Team potwierdza plastikowy certyfikat i dyplom ścienny.
Wiek uczestnika 8 -10 lat. Jeżeli chcesz sięgnąć po więcej zapraszamy do wzięcia udziału w programie Master Seal Tem - Komando Foki, tam czekają Cię już zadania specjalne. Zaliczenie dziesięciu misji uprawnia Cię do posługiwania się tytułem Mistrza Komando Foki. Zapraszamy - przygoda czeka.

 

Master Seal Team - Komando Foki

Aby zostać oficjalnym członkiem PADI Seal Team, dziecko musi ukończy pierwszych pięć z piętnastu podwodnych misji. Zajęcia te rozwijają podstawowe umiejętności oraz wiedzę nurkową i przygotowują dzieci do dalszej przygody. Wiek uczestnika 8 -10 lat.
Dzieci uczą się nurkowania na basenie. Każda Misja Podwodna składa się z omówienia, sesji umiejętności oraz zabawy. Wykonanie Podwodnej Misji polega na ukończeniu nurkowania basenowego oraz udzieleniu odpowiedzi na pytania z Logbooka Misji Podwodnych PADI Seal Team. Uznaniem tej misji jest otrzymanie naklejki. Członkostwo w PADI Master Seal Team - Komando Foki potwierdza plastikowy certyfikat i dyplom ścienny.

Podwodne misje specjalistyczne:

  • identyfikacja stworzeń
  • specjalista środowiskowy
  • przestrzeń kosmiczna
  • specjalista nawigacji
  • specjalista nocny
  • specjalista bezpieczeństwa
  • poszukiwanie i wydobywanie
  • nurkowanie w Abc
  • podwodne fotki
  • nurkowanie na wrakach

 

Bubblemaker

Program Bublemaker pozwala dzieciom doświadczyć nurkowania. Pierwsze zajęcia pod wodą, polecamy szczególnie dla dzieci od 8 roku życia. Pod ścisłym nadzorem, uczestnicy pływają w sprzęcie nurkowym w płytkiej wodzie dobrze się bawiąc.
Prowadzimy na basenie szkolenia teoretyczne, prosta teoria, czyli podstawowe zasady zachowania się pod wodą
i potem zajęcia w basenie, pierwszy oddech pod wodą. Kolorowe emblematy, naklejki, ręczniki i zabawki razem
z wyróżniającym się certyfikatem i dyplomem są dopełnieniem całości i pozostawiają niezatarte wrażenie.

 

KURS
Schemat kursu dla dzieci

PADI

 

Zgodnie z filozofią PADI
Dive today!